Матеріальна допомога керівництву управління лісового та мисливського господарства під кінець року

Керівництво Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства у грудні отримало не високі премії, як це зазвичай буває в кінці року, а по більш ніж 30 тисяч гривень матеріальної допомоги на соціально-побутові потреби. 

Для Сергія Чуприни (на фото ліворуч) це була остання заробітна плата на посаді начальника цього управління, а найбільша зарплата була в його заступника Бориса Бабеляса (на фото праворуч), який із січня тимчасово виконує обов’язки начальника.

Начальнику Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергію Чуприні в грудні нарахували 74 тисячі 461 гривню заробітної плати. Після сплати податків він отримав 57 тисяч 335 гривень.

Із зарплати найбільшу частку становить матеріальна допомога на соціально-побутові потреби – 34 тисячі 445 гривень. Далі йде посадовий оклад – 25 тисяч 842 гривні.

В грудні Сергію Чуприні виплатили компенсацію за невикористану відпустку (при звільненні) – 12 тисяч 921 гривню.

Перший заступник начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Віталій Стельмащук заробив в грудні 54 тисячі 934 гривні. Після сплати податків він отримав 41 тисячу 858 гривень. Відпрацював він у грудні 13 робочих днів.

До цього він працював головним лісничим філії «Костопільське лісове господарство» ДП «Ліси України».

Заступник начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Борис Бабеляс (посередині) та тодішній головний лісничий філії «Костопільське лісове господарство» Віталій Стельмащук (крайній праворуч). Обидва фото з фейсбуку Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства

З найбільших нарахувань Віталія Стельмащука в грудні були: 34 тисячі 480 гривень матеріальної допомоги на соціально-побутові потреби, 14 тисяч 507 гривень посадового окладу та місячна премія за грудень – 4 тисячі 352 гривні.

Найбільше з усіх керівників заробив заступник начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Борис Бабеляс.

Його зарплата в грудні становила 94 тисячі 856 гривень. Після сплати податків він отримав 73 тисячі 39 гривень.

Посадовий оклад заступника – 25 тисяч 550 гривень.

В зарплату увійшло 38 тисяч 437 гривень матеріальної допомоги на соціально-побутові потреби. 

В грудні Борису Бабелясу нарахували дві премії: за результатами оцінювання – 12 тисяч 275 гривень та місячну за грудень теж 12 тисяч 275 гривень.

Премію за результатами оцінювання з усього керівництва нарахували тільки йому.

Детально, про зарплату керівників Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства дивіться в діаграмі (гортайте стрілочкою, щоб подивитись зарплату кожного керівника):

Якщо вам сподобався матеріал, перерахуйте, будь ласка, 30 гривень на волонтерську монобанку чи на картку благодійного фонду, прив’язану до рахунку в «Приватбанку»: 5169 3305 3931 4184

«Четверта влада» та БФ «Скарбниця Надії» збирають гроші для ініціативи «Рівненський дрон», яка складає FPV-дрони для рівненських бійців на передовій.

У 2024-му завдяки нашим читачам ми зібрали кошти на 20 FPV-дронів для 38-ї бригади морської піхоти і 1 дрон для 104-ї ОБр територіальної оборони; закупили 10 приладів засобів радіоелектронної розвідки «ванільний цукорок» для аеророзвідників прикордонної служби; долучилися (50 тисяч) до збору на авто для 48-ї інженерної бригади ЗСУ.

Долучайтеся, будь ласка.

Рахунок: КБ «Приватбанк»
IBAN UA663052990000026006000707203
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське медіа – підтримайте «Четверту владу» 30-ма гривнями.

В.о. рівненського мера Віктор Шакирзян входить у трійку найбагатших мерів України

Віктор Шакирзян і будинок його батька у Рівному. Колаж Владислава Мартинчука «Рівненські гроші»

Виконуючий обов’язки міського голови Рівного Віктор Шакирзян – один з трьох найбагатших мерів України.

Багатші за нього тільки мер Києва Віталій Кличко та мер Дніпра Борис Філатов.

Рух «ЧЕСНО» проаналізував заробітні плати, задекларовані доходи і грошові заощадження родин мерів понад пів сотні найбільших українських міст за 2024-й рік. У дослідження не увійшли населені пункти окупованих Криму, Луганської та Донецької областей і територіальні громади на підконтрольній Україні території, в яких запроваджено військові адміністрації.

Шакирзян живе не на зарплату

Як зазначає Рух ЧЕСНО, для переважної більшості родин міських голів заробітна плата з міської ради є суттєвою підтримкою родинного бюджету. Втім, торік 13 мерів отримували зарплату, що становила до 20% від загального річного доходу сім’ї. До цього переліку ввійшов і очільник Рівного Віктор Шакирзян.

До переліку тих, хто працює на благо міста не за зарплату, входять Борис Філатов (Дніпро), Андрій Балога (Мукачево), Сергій Моргунов (Вінниця), Андрій Садовий (Львів), Андрій Абрамченко (Ізмаїл), Сергій Рєзнік (Самар), Олег Канівець (Стрий), Олександр Сєнкевич (Миколаїв), Анатолій Бондаренко (Черкаси), Сергій Зеленський (Лозова), Андрій Білоусов (Кам’янське) й Віктор Шакирзян (Рівне).

Інфографіка chesno.org

У 2024-му році найменше в загальнородинну казну приніс заробіток у мерії Дніпровського міського голови. Торік він становив менше за 1%. Левова частка річного доходу Філатова – майже 2 мільйони гривень  – це кошти, отримані від надання в оренду майна. Ще 61 тисячу гривень чоловік отримав за викладання в Університеті митної справи та фінансів, понад 72 тисячі гривень становили відсотки за депозитами.

Тим часом дружина Філатова Марина одержала майже 33,5 тисяч гривень доходу з підприємницької діяльності за кордоном. Втім, найбільше грошей (понад 35 млн грн із задекларованих 38) Борис Філатов заробив на продажу гелікоптера в США. Це далеко не останні гроші родини. Загалом подружжя має в банках і готівкою в різній валюті понад 57,5 млн грн.

Меншу заробітну плату, ніж у міського голови Дніпра, задекларував тільки Віктор Шакирзян – виконувач обов’язків Рівненського міського голови. І що цікаво, ці два мери можуть похвалитися тим, що фактично є доларовими мільйонерами. До них відноситься і Віталій Кличко. 

Очільник Рівненської громади має заощаджень на понад 42 мільйони гривень, і водночас торік отримав за роботу в мерії лише 228 тисяч гривень (19 тисяч гривень на місяць). Це 14,5% від його загальнорічного доходу, який становить 1 мільйон 577 тисяч гривень. Задекларував пан Шакирзян подарунок – 200 гривень від страхової. Також подарунок від батька – будинок в селі Бабин, площею 105 метрів квадратних та 19 соток землі під ним, який він оцінив у 1 мільйон 267 тисяч гривень. Ще 80 тисяч 600 гривень секретар міської ради отримав, надаючи в оренду майно, і 123 гривні процентів з банку.

Мери-мільйонери

62% мерів українських міст із населенням понад 50 тисяч є гривневими мільйонерами. Йдеться про родини 33 міських голів, які задекларували грошових заощаджень у різній формі й валюті на суму понад 1 мільйона гривень. З них 13 – мають більше як 10 мільйонів гривень заощаджень. А троє – понад 40 мільйонів гривень, тобто стали доларовими мільйонерами.

Ось трійка найбагатших очільників:

– Віталій Кличко (Київ) – 115,3 мільйонів гривень;

– сім’я Бориса Філатова (Дніпро) – понад 57 мільйонів 500 тисяч гривень 

– Віктор Шакирзян (Рівне) – 42 мільйони 800 тисяч гривень.

За ними йдуть Андрій Балога (Мукачево) – майже 37 мільйонів гривень, з яких 30, щоправда, перебувають у заставі Вищого антикорупційного суду, Геннадій Труханов (Одеса) – 30 мільйонів 400 тисяч гривень та Андрій Абрамченко (Ізмаїл) – 30 мільйонів 200 тисяч гривень.

Дивіться також: Бункер Шакирзяна: про майно та гроші доларового мільйонера, який виконує обов’язки рівненського мера